Navštívte nás na Facebooku

Skúsenosti zákazníkov

Viac ako 90% zákazníkov, ktorí si kúpili produkty SoWash sú s nimi spokojní a odporúčajú ich nákup!

(Komentáre sú od zákazníkov, ktorý si zakúpili SoWash produkty prostredníctvom internetovej stránky sowash.it)

 

Je to super nápad. Za pár eur som si kúpil tento produkt v lekárni. Myslím, že je veľmi dôležitý pre dobrú ústnu hygienu. Je praktický, malý a šetrný k životnému prostrediu. Nezabúdajte, že podobné výrobky s inou značkou stoja okolo 80 €, sú objemné, používajú sa na elektrinu alebo baterky, čo môže byť predmetom porúch. Odporúčam tento produkt všetkým ľuďom, ktorí sa starajú o svoje zuby, okrem toho je inštalácia jednoduchá a každý ju zvládne. Navyše náhradné diely a príslušenstvo možno ľahko a lacno doobjednať.
Verím, že tento produkt pre každého ponúka dobré služby za dobrú cenu. V minulosti som používal podobné výrobky, ale oveľa drahšie a neskladné.

z "Ciao.it" (Ciao.it)

 

Som veľmi spokojný s vaším produktom a odporúčam ho každému pre jeho účinnosť a nízku cenu. Tiež som spokojný s kuriérskou službou, preto hodnotím 10/10.

Antonio Alves (Napoli Taliansko)

 

Používam ho každý deň a z viacerých ústnych spŕch, ktoré som vyskúšal, je táto najjednoduchšia, najmenej hlučná, no zároveň najúčinnejšia. V minulosti som použil viacero dentálnych irigátorov, ale nezaručili mi dôkladné vyčistenie. (Mám veľa koruniek a čistenie ďasien a medzier medzi zubami nie je ľahké.) Navyše som ich nemohol nosiť so sebou, keď som šiel na dovolenku ako teraz nosím SoWash. Už sa bez neho nezaobídem.

Bartolomeo Bombini (Bisceglie - Taliansko)

 

Pravidelne používam SoWash každý večer a je praktický (žiadne káble, zásuvky, batérie atď.), ľahko použiteľný a efektívny. Nedávno som bola na kontrole u zubára a ten potvrdil, že mám zuby úplne čisté.

Maria Paola P. (Piacenza - Taliansko)

 

Používam SoWash každý deň, a nechápem, čo som robil pred tým, ako som ho začal používať! Rozprávam o tom každému. Je to skvelý nápad na darček, takže si myslím, že čoskoro kúpim ešte jeden.

Giovanni P. (Napoli - Taliansko)

 

Sowash je veľmi účelný produkt, ktorý funguje veľmi dobre. Zubár ma pri každej návšteve pochváli, za čo vďačím SoWash. Veľká vďaka!

Michele M. (Cogoleto - GE - Taliansko)

 

Je to ten najlepší nákup čo som urobil! Praktické, rýchle použitie a vždy je pripravený. Bez neho si zuby už nečistím. Odporúčam SoWash hydro-jet každému, aby mal dokonalý úsmev v každej situácii, a to ako doma, tak v práci. Najmä v práci ...

Roberta A. (Zelarino, Taliansko)

 

Používala som SoWash niekoľko mesiacov a môžem povedať, že som veľmi spokojná ... Predtým som používala dentálne irigátory a vďaka môjmu zubárovi, ktorý mi ho odporučil, som objavila SoWash. Používam ho každý deň, je veľmi praktický a ľahko sa používa. Funguje perfektne, nezanáša sa s vodným kameňom (ako sa to často stáva s elektrickými), nezaberá veľa miesta a nie je drahý. Mám len pozitívne skúsenosti a ak ešte nie ste rozhodnutí, odporúčam vám ho kúpiť a vyskúšať.

Valeria (komentár od "Yahoo odpoveď")

 

Užitočný, efektívny, praktický a lacný produkt. Je lepší ako podobný elektrický produkt, ktorý je omnoho drahší a zaberá viacej miesta. Ten som si kúpil skôr. SoWash nosím so sebou aj na dovolenku, zaberá rovnaký priestor ako kefka na zuby. Vynikajúci výrobok!!!!

Massimo F (Aosta - Taliansko)

 

Na odporúčania môjho zubára som si kúpil SoWash Hydro-Pulser pred niekoľkými týždňami.... a musím povedať, že to je naozaj úžasné !!! V minulosti som používal elektrické dentálne irigátory, ale zapĺňali veľa miesta (nemám veľa miesta v mojej kúpeľni), boli hlučné a musel som ich párkrát vymeniť, lebo sa pokazili asi kvôli usadenému vodnému kameňu... Naopak SoWash hydro-pulser je malý, tichý, veľmi praktický, pretože sa pripája priamo k vodovodnému kohútiku. Okrem toho, ak vezmeme do úvahy, že sa nepoužíva elektrina ani batérie, pre ekológa ako ja, je naozaj najlepší !! Vrelo odporúčam jeho kúpu, pretože je kvalitný a stojí málo.

z "Ciao.it" (Ciao.it)

 

Kúpil som si SoWash hydro-jet aby som si ho pripojil k vodovodnému kohútiku. Som veľmi spokojný s výrobkom a jeho kvalitou. Vrelo odporúčam !!!

z "Trovaprezzi.it" (Trovaprezzi.it)

 

Je to skvelý produkt kvôli jeho malým rozmerom a nízkej cene. Funguje dobre, zaberá veľmi málo miesta, je v peknom puzdre a je účinnejší ako najlepšia dentálnu niť, ktorá často moje ďasná dráždila. Všade kde cestujem ho nosím so sebou. Ľahko odskrutkujete perlátor na vodovodnom kohútiku a nahradíte ho SoWash filtrom. Takto môžem používať svoj SoWash všade kam idem. Určite odporúčam!

Gabriella S. (Casale Monferrato - AL - Taliansko)

 

SoWash je dobrá pomôcka pre starostlivosť o ústnu dutinu. Som spokojná aj s cenou. Odporúčam všetkým.

Mara S. (Maranello - MO - Taliansko)

 

Spočiatku som bol skeptický so SoWash Hydro-Jet, ale po kúpe som bol spokojný. V mieste kde žijem, je tvrdá voda plná vápenca a všetky drahé elektrické ústne sprchy, ktoré som si pred tým kúpil som musel po 5-6 mesiacoch používania dať opraviť, alebo vyhodiť. Naopak, SoWash nemá žiadne mechanické časti, a aj po roku používania funguje stále bez problémov. Ďakujem Vám!

Diego B. (Molveno - VI - Taliansko)

 

Som s SoWash Hydro-Pulser veľmi spokojná. Mala som problémy s citlivými ďasnami a masáže so SoWash Hydro-Pulserom výrazne zlepšili moje ďasná. Vrelo odporúčam použitie tohto produktu, keďže je aj šetrný k životnému prostrediu.

Paola C. (Nogara - VR - Taliansko)