Navštívte nás na Facebooku

Pripojenie k vodovodnej batérii

Systém SoWash sa pripája na vodovodnú batériu pomocou špeciálneho filtra, ktorý zabezpečuje pevné a rýchle pripojenie.

Ak chcete pripojiť SoWash systém, treba nahradiť (len prvýkrát) pôvodný filter z vodovodnej batérie špeciálnym filtrom SoWash, ktorý je súčasťou balenia SoWash. Vo vnútri filtra SoWash sú drážky, do ktorých sa pripojí biely konektor rukoväte systému SoWash.

 

Filtre

Filter na vodovodnú batériu

Filter - perlátor SoWash je možné pripojiť priamo a bez použitia náradia na vodovodnú batériu. Nahrádza pôvodný perlátor a zároveň zaisťuje pohodlné používanie systému SoWash.

Špeciálny filter SoWash je bežne pripojiteľný na všetky vodovodné batérie s odnímateľným perlátorom podľa štandardov normy UNI-EN 246 ako väčšina vodovodných batérií, ktoré sú dostupné na trhu. Pred nákupom SoWash systému odporúčame overiť, či Vaša vodovodná batéria má odnímateľný perlátor.

SoWash filter sa dodáva vo všetkých balíčkoch SoWash.

Je možné zakúpiť aj ďalšie, náhradné filtre umožňujúce pripojenie systému SoWash k niekoľkým typom vodovodných batérií, (v kancelárií, na chalupe, dovolenke a pod.).

 

Poistný ventil

Konektor a poistný ventil

Špeciálny konektor SoWash má bezpečnostný ventil, ktorý je výsledkom rozsiahleho výskumu a technologických inovácií (taliansky patent).

Kontrolný ventil si automaticky reguluje zmenu tlaku vody. Prebytočná voda odteká priamo do umývadla. Pri použití systému SoWash voda odteká zo spodnej časti konektora (ako je znázornené na obrázku vľavo), znamená to, že ventil pracuje správne.

Vďaka vnútornému ventilu zabezpečuje konektor SoWash rovnomerný vodný lúč, ktorý je optimálny pre čistenie zubov (nie príliš silný pre vaše ďasná).